Rehau – partner projektu


Vážený investore,

v návaznosti na Váš zájem o nákup pozemku v lokalitě Dolní Lomnice bychom Vás rádi seznámili s naší nabídkou služeb a produktů, které jsme ve spolupráci s firmou ABIDEA s.r.o. pro Vás exkluzivně připravili.

Věříme, že již ve fázi nákupu pozemku má pro Vás smysl se zabývat technologiemi i vlastní přípravou projekce Vašeho vysněného domu. Firma REHAU patří ve svém oboru mezi špičku a to, jak v oblasti kvality výrobku, tak především jejich funkčnosti a technického řešení.

Veškeré námi nabízené služby, záruky a produkty určené exkluzivně pro tuto lokalitu, jsou bonusem k Vaší investici. Další bližší informace o našich produktech a jejich technické specifikaci naleznete v podkladech přiložených k tomuto dopisu nebo na našich internetových stránkách www.rehau.cz , případně využijte internetových odkazů uvedených na seznamu námi poskytovaných služeb (viz. následující stránka).

Po uzavření kupní smlouvy s firmou ABIDEA obdržíte v příloze smlouvy certifikát, který pro Vás garantuje naší nabídku po dobu 3 let od data podpisu kupní smlouvy .

Pro získání dalších informací nás případně kontaktujte na tel.: 272 190 132 nebo na e-mailu: rehau@rehau.com. Pro písemnou komunikaci uvádějte prosím zkratku „Stavba Dolní Lomnice“.

Těšíme se na brzkou spolupráci a jsme s pozdravem

REHAU, s.r.o.
Ing. Martin Chrt, MBA
obchodní ředitel

Zpět na přehled partnerů