Alkom – partner projektu


Vážený investore,

dovolte nám seznámit Vás s naší nabídkou připravenou speciálně pro klienty firmy ABIDEA s.r.o. Nabídka vychází z vysoké technické úrovně používané technologie, prověřených pracovníků Alkom a ze skutečnosti, že výjezdové vozidlo Alkom má stanoviště přímo u Hotelu zámek BERCHTOLD Kunice-Vidovice 2 km od Dolní Lomnice. Při výstavbě a i po dokončení výstavby bude zásahové vozidlo přímo v Dolní Lomnici.

Jsme připraveni s Vámi osobně řešit Vaše individuální potřeby, které zohledníme v návrhu celého systému, tak aby Vám maximálně vyhovoval a řešil Vaše představy a požadavky na uvedené technické řešení domu v současné době i do budoucna.

Společnost ALKOM security a.s. se na klíč postará o ochranu a bezpečnost Vaší a Vašeho majetku a Vašich informací. Provádíme bezpečnostní posouzení, studie, analýzy rizik, poradenskou činnost, projekci, montáž, servis slaboproudých a bezpečnostních systémů, dálkový dohled na Multifunkčním dohledovém centru PCO.

Naše služby a produkty připravené pro tuto lokalitu, jsou přidanou hodnotou k investici, kterou plánujete realizovat.

Další informace o našich produktech jsou přiloženy v příloze tohoto dopisu nebo na našich internetových stránkách www.alkom.cz.

Po uzavření kupní smlouvy s firmou ABIDEA obdržíte v příloze smlouvy certifikát, který pro Vás garantuje naší nabídku po dobu 3 let od data podpisu kupní smlouvy.

Pro získání našich bonusů nás kontaktujte na tel.: 242 490 222 nebo na e-mailu: sekretariat@alkom.cz . Pro písemnou komunikaci uvádějte prosím zkratku „Stavba Dolní Lomnice“.

Těšíme se spolupráci nejen u tohoto projektu

Ing. Miloš Hlávka
Obchodní ředitel a ředitel služeb MDC
Tel.: +420 242 490 222
Fax: +420 242 490 507
GSM: +420 605 234 479
E-mail:hlavka@alkom.cz

Zpět na přehled partnerů