Partneři projektu

REHAU partner projektu Dolní Lomnice - Kunice

Vážený investore,
v návaznosti na Váš zájem o nákup pozemku v lokalitě Dolní Lomnice bychom Vás rádi seznámili s naší nabídkou služeb a produktů, které jsme ve spolupráci s firmou ABIDEA s.r.o. pro Vás exkluzivně připravili.

Více informací

ČSOB partner projektu Dolní Lomnice - Kunice

ČSOB je partnerem projektu Pozemky Dolní Lomnice – Kunice. Připravili jsme pro vás zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. ČSOB Hypotéka vám umožní financovat nákup nemovitosti. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Siemens partner projektu Dolní Lomnice - Kunice

Vážený investore, rádi bychom Vás seznámili s naší nabídkou služeb a produktů, které jsme ve spolupráci s firmou Abidea, s.r.o. pro Vás exkluzivně připravili v souvislosti s realizací projektu v Dolní Lomnici.

Více informací

Alkom partner projektu Dolní Lomnice - Kunice

Vážený investore, dovolte nám seznámit Vás s naší nabídkou připravenou speciálně pro klienty firmy ABIDEA s.r.o. Nabídka vychází z vysoké technické úrovně používané technologie, prověřených pracovníků Alkom a ze skutečnosti, že výjezdové vozidlo Alkom má stanoviště přímo u Hotelu zámek BERCHTOLD Kunice-Vidovice 2 km od Dolní Lomnice. Při výstavbě a i po dokončení výstavby bude zásahové vozidlo přímo v Dolní Lomnici.

Více informací